CRG0805J470R
Číslo produktu DigiKey
A126392TR-ND - Páska a cívka (TR)
A126392CT-ND - Řezaná páska (CT)
A126392DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG0805J470R
Popis
RES SMD 470 OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRG0805J470R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)