ERJ-P6WJ471V
Číslo produktu DigiKey
P16950TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16950CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16950DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-P6WJ471V
Popis
RES SMD 470 OHM 5% 1/2W 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-P6WJ471V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)