ERJ-P06F4700V není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 56 244
Katalogový list
Similar
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 12 288
Katalogový list
470 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
ERJ-P06F4700V
Číslo produktu DigiKey
10-ERJ-P06F4700VTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-ERJ-P06F4700VCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ERJ-P06F4700VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-P06F4700V
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/2W 0805
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ERJ-P06F4700V Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)