ERJ-6GEYJ474V
Číslo produktu DigiKey
P470KATR-ND - Páska a cívka (TR)
P470KACT-ND - Řezaná páska (CT)
P470KADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-6GEYJ474V
Popis
RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-6GEYJ474V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)