ERJ-UP6J474V
Číslo produktu DigiKey
10-ERJ-UP6J474VTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-ERJ-UP6J474VCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ERJ-UP6J474VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-UP6J474V
Popis
RES 470K OHM 5% 1/2W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-UP6J474V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)