EEH-ZK1E271V
Číslo produktu DigiKey
P122243TR-ND - Páska a cívka (TR)
P122243CT-ND - Řezaná páska (CT)
P122243DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZK1E271V
Popis
CAP ALUMHYB 270UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
270 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 27mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZK1E271V Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
300 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
270 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C