EEH-ZK1E271P
Číslo produktu DigiKey
P121397TR-ND - Páska a cívka (TR)
P121397CT-ND - Řezaná páska (CT)
P121397DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZK1E271P
Popis
CAP ALUMHYB 270UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
270 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 27mOhm 4000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEH-ZK1E271P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Panasonic Industry
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
300 mA @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
270 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
4000h při 125°C