EEE-FT1H220AR
Číslo produktu DigiKey
PCE5022TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE5022CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE5022DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FT1H220AR
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
22 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 880mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FT1H220AR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
107.3 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
165 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
880mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C