EMZR500ARA220ME61G
Číslo produktu DigiKey
565-5151-2-ND - Páska a cívka (TR)
565-5151-1-ND - Řezaná páska (CT)
565-5151-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EMZR500ARA220ME61G
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 880mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EMZR500ARA220ME61G Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
66 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
165 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
880mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C