EEE-FP1C100AR
Číslo produktu DigiKey
PCE4527TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4527CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4527DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FP1C100AR
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
10 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 850mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FP1C100AR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
104 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
160 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,228" (5,80mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
850mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C