EEE-FK1E100R
Číslo produktu DigiKey
PCE3795TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE3795CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE3795DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1E100R
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
10 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1E100R Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
67.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
90 mA @ 100 kHz
Impedance
1.35 Ohms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C