CB1A-P-12V
Číslo produktu DigiKey
255-1834-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CB1A-P-12V
Popis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Automobilová relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Výrobce
Panasonic Electric Works
Doba provozu
15 ms
Řada
Doba uvolnění
15 ms
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Utěsněno - zcela
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ cívky
Neblokující
Provedení koncovky
PC vývod
Proud cívky
117 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí cívky
12VDC
Materiál kontaktu
Slitina stříbra, Neobsahuje kadmium
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Výkon cívky
1,4W
Jmenovitý proud kontaktu
40 A
Odpor cívky
103 Ohms
Spínací napětí
14VDC - nom.
Základní číslo produktu
Napětí přítahu
7VDC