20TQC22MYFD je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Panasonic Industry
Skladem : 6 245
Katalogový list
22 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 20 V 2917 (7343 metrický) 80mOhm při 100kHz
20TQC22MYFD
Číslo produktu DigiKey
P123529TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
20TQC22MYFD
Popis
CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
20TQC22MYFD Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
22 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D2
Jmenovité napětí
20 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz