25TQC22MYFD
Číslo produktu DigiKey
P123508TR-ND - Páska a cívka (TR)
P123508CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123508DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25TQC22MYFD
Popis
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 2917 (7343 metrický) 60mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
25TQC22MYFD Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
22 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D2
Jmenovité napětí
25 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm při 100kHz