12TPC15M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 12TPC15M |
Popis | CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 12.5 V 1411 (3528 metrický) 80mOhm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 12TPC15M Modely |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 80mOhm při 100kHz |
Výrobce Panasonic Industry | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1411 (3528 metrický) |
Stav součásti Zastaralé | Velikost / rozměry 0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacita 15 µF | Výška při usazení (max) 0,047" (1,20mm) |
Tolerance ±20% | Kód velikosti výrobce B1 |
Jmenovité napětí 12.5 V | Vlastnosti Univerzální |