16TQC15M
Číslo produktu DigiKey
P16485TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16485CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16485DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
16TQC15M
Popis
CAP TANT POLY 15UF 16V 1411
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 16 V 1411 (3528 metrický) 90mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
16TQC15M Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
15 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B2
Jmenovité napětí
16 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90mOhm při 100kHz