12TPC15M
Číslo produktu DigiKey
P16198TR-ND - Páska a cívka (TR)
P16198CT-ND - Řezaná páska (CT)
P16198DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
12TPC15M
Popis
CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 12.5 V 1411 (3528 metrický) 80mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
12TPC15M Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz
Výrobce
Panasonic Industry
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
15 µF
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B1
Jmenovité napětí
12.5 V