10TAE220ML
Číslo produktu DigiKey
P123520TR-ND - Páska a cívka (TR)
P123520CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123520DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10TAE220ML
Popis
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 2917 (7343 metrický) 25mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
10TAE220ML Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D3L
Jmenovité napětí
10 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm při 100kHz