10TPE220ML není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
KEMET
Skladem : 30 775
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 9 822
Katalogový list
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Skladem : 700
Similar
Vishay Sprague
Skladem : 230
Similar
Skladem : 962
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 2917 (7343 metrický) 25mOhm při 100kHz