EEH-ZA1V151P
Číslo produktu DigiKey
10-EEH-ZA1V151PTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEH-ZA1V151PCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEH-ZA1V151PDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZA1V151P
Popis
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
150 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 27mOhm 10000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZA1V151P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
345 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.3 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm
Životnost při teplotě
10000h při 105°C