DFLT13A-7
Číslo produktu DigiKey
DFLT13ADITR-ND - Páska a cívka (TR)
DFLT13ADICT-ND - Řezaná páska (CT)
DFLT13ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DFLT13A-7
Popis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC PWRDI 123
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,5V Svorka 10,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch PowerDI™ 123
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
225W
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
13V
Pouzdro
POWERDI®123
Průrazné napětí (min)
14,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,5V