CB1A-P-12V | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 255-1834-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CB1A-P-12V |
Popis | RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Automobilová relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Napětí odpadu relé 1,2VDC |
Výrobce Panasonic Electric Works | Doba provozu 15 ms |
Řada | Doba uvolnění 15 ms |
Balení Hromadné balení | Vlastnosti Utěsněno - zcela |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Průchozí otvor |
Typ cívky Neblokující | Provedení koncovky PC vývod |
Proud cívky 117 mA | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Napětí cívky 12VDC | Materiál kontaktu Slitina stříbra, Neobsahuje kadmium |
Forma kontaktu SPST-NO (1 tvar A) | Výkon cívky 1,4W |
Jmenovitý proud kontaktu 40 A | Odpor cívky 103 Ohms |
Spínací napětí 14VDC - nom. | Základní číslo produktu |
Napětí přítahu 7VDC |