UJ4SC075011B7S
Číslo produktu DigiKey
5556-UJ4SC075011B7STR-ND - Páska a cívka (TR)
5556-UJ4SC075011B7SCT-ND - Řezaná páska (CT)
5556-UJ4SC075011B7SDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UJ4SC075011B7S
Popis
750V/11MOHM, N-OFF SIC STACK CAS
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 750 V 104A (Tc) 357W (Tc) Montáž na povrch D2PAK-7
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 10mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
75 nC @ 15 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3245 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
357W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
750 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-7
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
12V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
14,2mOhm při 60A, 12V