25LC512-M/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC512-M/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC512-M/SN
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
25LC512-M/SN Modely
Taktovací frekvence
20 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)