SZMMSZ3V9T1G
Číslo produktu DigiKey
SZMMSZ3V9T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMMSZ3V9T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMSZ3V9T1G
Popis
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.9 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
SZMMSZ3V9T1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V