CPDH3V3UP-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1486-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1486-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1486-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDH3V3UP-HF
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-523
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPDH3V3UP-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
40W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
12pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Pouzdro
SC-79, SOD-523
Omezovací napětí (max) při Ipp
8V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)