SMMBTH10-4LT3G
Číslo produktu DigiKey
488-SMMBTH10-4LT3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-SMMBTH10-4LT3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-SMMBTH10-4LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMMBTH10-4LT3G
Popis
RF TRANS NPN 25V 800MHZ SOT-23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
VF tranzistor NPN 25V 800MHz 225mW Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMMBTH10-4LT3G Modely
Kategorie
Výkon - max
225mW
Výrobce
onsemi
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
120 při 4mA, 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ tranzistoru
NPN
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Přechodový kmitočet
800MHz