NSVMMBTH10LT1G
Číslo produktu DigiKey
NSVMMBTH10LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NSVMMBTH10LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NSVMMBTH10LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSVMMBTH10LT1G
Popis
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT-23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
VF tranzistor NPN 25V 650MHz 225mW Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NSVMMBTH10LT1G Modely
Kategorie
Výkon - max
225mW
Výrobce
onsemi
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
60 při 4mA, 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ tranzistoru
NPN
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Přechodový kmitočet
650MHz