SBAV70LT3G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 5 000
Katalogový list
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 200mA (DC) Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
SOT-23-3
SBAV70LT3G
Číslo produktu DigiKey
SBAV70LT3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SBAV70LT3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SBAV70LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SBAV70LT3G
Popis
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
SBAV70LT3G Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
6 ns
Výrobce
onsemi
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 70 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
200mA (DC)
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.25 V @ 150 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost