PCR1J680MCL1GS
Číslo produktu DigiKey
493-13782-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13782-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13782-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCR1J680MCL1GS
Popis
CAP ALUM POLY 68UF 20% 63V SMD
Podrobný popis
68 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 28mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
PCR1J680MCL1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.8 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
68 µF
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
28mOhm