RFD16N05LSM9A
Číslo produktu DigiKey
RFD16N05LSM9ATR-ND - Páska a cívka (TR)
RFD16N05LSM9ACT-ND - Řezaná páska (CT)
RFD16N05LSM9ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RFD16N05LSM9A
Popis
MOSFET N-CH 50V 16A TO252AA
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 50 V 16A (Tc) 60W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
80 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±10V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
50 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4V, 5V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
47mOhm při 16A, 5V