CDBM1100-G
Číslo produktu DigiKey
641-1331-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1331-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1331-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBM1100-G
Popis
DIODE SCHOTTK 100V 1A MINI SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Montáž na povrch Mini SMA/SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDBM1100-G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
120pF při 4V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
Mini SMA/SOD-123
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-50°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 1 A