RB521S30T5G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 306 752
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Diodes Incorporated
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Infineon Technologies
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Skladem : 458
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch SOD-523
RB521S30T5G
Číslo produktu DigiKey
RB521S30T5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB521S30T5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB521S30T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB521S30T5G
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RB521S30T5G Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 125°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
500 mV @ 200 mA