RB521SM-30FHT2R
Číslo produktu DigiKey
RB521SM-30FHT2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB521SM-30FHT2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB521SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB521SM-30FHT2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
RB521SM-30FHT2R Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 10 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
470 mV @ 200 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost