NXH004P120M3F2PTNG
Enabling Future DCFC with onsemi’s EliteSiC Power Modules
NXH004P120M3F2PTNG
Číslo produktu DigiKey
5556-NXH004P120M3F2PTNG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NXH004P120M3F2PTNG
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 338A 36PIM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 338A (Tj) 1100W (Tj) Montáž na šasi 36-PIM (56,7x62,8)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,4V při 120mA
Výrobce
onsemi
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
876nC při 20V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
16410pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
1100W (Tj)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
338A (Tj)
Dodávaná velikost pouzdra
36-PIM (56,7x62,8)
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,5mOhm při 200A, 18V