NVMFWS0D45N04XMT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NVMFWS0D45N04XMT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NVMFWS0D45N04XMT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NVMFWS0D45N04XMT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NVMFWS0D45N04XMT1G
Popis
SINGLE N-CHANNEL POWER MOSFET 40
Standardní dodací lhůta výrobce
50 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 469A (Tc) 180W (Tc) Montáž na povrch 8-DFN (5x6)
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
115 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7374 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
180W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (5x6)
Rds zap (max) při Id, Vgs
0,45mOhm při 50A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 290µA