NTMFSC006N12MC
Číslo produktu DigiKey
488-NTMFSC006N12MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMFSC006N12MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMFSC006N12MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMFSC006N12MC
Popis
120V PTNG IN 5X6 DUALCOOL
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 120 V 14A (Ta), 92A (Tc) 2,7W (Ta), 104W (Tc) Montáž na povrch 8-DFN (5x6,15)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
39 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3040 pF @ 60 V
Rozptylový výkon (Max)
2,7W (Ta), 104W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
120 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (5x6,15)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,1mOhm při 44A, 10V