NTMFS4D2N10MDT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 1 272
Katalogový list
N-kanál 100 V 16,4A (Ta), 113A (Tc) 2,8W (Ta), 132W (Tc) Montáž na povrch 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
NTMFS4D2N10MDT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NTMFS4D2N10MDT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMFS4D2N10MDT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMFS4D2N10MDT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMFS4D2N10MDT1G
Popis
N-CHANNEL SHIELDED GATE POWERTRE
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 239µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
60 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3100 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,8W (Ta), 132W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,3mOhm při 46A, 10V