NSS40200LT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 10
Katalogový list
Skladem : 9 986
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Bipolární tranzistor (BJT) PNP 40 V 2 A 100MHz 460 mW Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
NSS40200LT1G
Číslo produktu DigiKey
NSS40200LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NSS40200LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NSS40200LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSS40200LT1G
Popis
TRANS PNP 40V 2A SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
NSS40200LT1G Modely
Kategorie
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
220 při 500mA, 2V
Mfr
Výkon - max
460 mW
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Přechodový kmitočet
100MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud kolektoru (Ic) (max)
2 A
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Saturace Vce (max) při Ib, Ic
170mV při 200mA, 2A