NSR05F30NXT5G
Číslo produktu DigiKey
NSR05F30NXT5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NSR05F30NXT5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NSR05F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSR05F30NXT5G
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA 2DSN
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 500mA Montáž na povrch 2-DSN (1x0,6), (0402)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NSR05F30NXT5G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
75 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
2-DSN (1x0,6), (0402)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
500mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
430 mV @ 500 mA