NDC7003P
Číslo produktu DigiKey
NDC7003PTR-ND - Páska a cívka (TR)
NDC7003PCT-ND - Řezaná páska (CT)
NDC7003PDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NDC7003P
Popis
MOSFET 2P-CH 60V 0.34A SSOT6
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 60V 340mA 700mW Montáž na povrch SuperSOT™-6
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
5Ohm při 340mA, 10V
Výrobce
onsemi
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
2,2nC při 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
66pF při 25V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
700mW
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 P-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60V
Dodávaná velikost pouzdra
SuperSOT™-6
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
340mA