NDC7002N | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | NDC7002N |
Popis | MOSFET 2N-CH 50V 0.51A SSOT6 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pole MOSFET 50V 510mA 700mW Montáž na povrch SuperSOT™-6 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | NDC7002N Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 2,5V při 250µA |
Výrobce onsemi | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 1nC při 10V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 20pF při 25V |
Stav součásti Aktivní | Výkon - max 700mW |
Technologie MOSFET (oxid kovu) | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Konfigurace 2 N-kanál (duální) | Způsob montáže Montáž na povrch |
Funkce tranzistoru FET Hradlo logické úrovně | Pouzdro SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6 |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 50V | Dodávaná velikost pouzdra SuperSOT™-6 |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C 510mA | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 2Ohm při 510mA, 10V |