NDC7002N
Číslo produktu DigiKey
NDC7002NTR-ND - Páska a cívka (TR)
NDC7002NCT-ND - Řezaná páska (CT)
NDC7002NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NDC7002N
Popis
MOSFET 2N-CH 50V 0.51A SSOT6
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 50V 510mA 700mW Montáž na povrch SuperSOT™-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NDC7002N Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Výrobce
onsemi
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1nC při 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
20pF při 25V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
700mW
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
50V
Dodávaná velikost pouzdra
SuperSOT™-6
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
510mA
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2Ohm při 510mA, 10V