MMSZ3V9T1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 10 663
Katalogový list
Zenerova dioda 3.9 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
MMSZ3V9T1G
Číslo produktu DigiKey
MMSZ3V9T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMSZ3V9T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMSZ3V9T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMSZ3V9T1G
Popis
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMSZ3V9T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms