MMSZ10T1G
Číslo produktu DigiKey
MMSZ10T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMSZ10T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMSZ10T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMSZ10T1G
Popis
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMSZ10T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 nA @ 7 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms