MMSZ4V7T1G
Číslo produktu DigiKey
MMSZ4V7T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMSZ4V7T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMSZ4V7T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMSZ4V7T1G
Popis
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.7 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
MMSZ4V7T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
80 Ohms