MM3Z6V8B
Číslo produktu DigiKey
MM3Z6V8BTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z6V8BCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z6V8BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z6V8B
Popis
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 6.8 V 200 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323F
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1.8 µA @ 4 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
14 Ohms