MM3Z20VT1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z20VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z20VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z20VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z20VT1G
Popis
DIODE ZENER 20V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 20 V 300 mW ±6% Montáž na povrch SOD-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM3Z20VT1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 14 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
55 Ohms