MM3Z16VT1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z16VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z16VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z16VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z16VT1G
Popis
DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
Podrobný popis
Zenerova dioda 16 V 300 mW ±6% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
MM3Z16VT1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 11.2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±6%
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
40 Ohms