LM2576TV-012G je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
onsemi
Skladem : 163
Katalogový list
Similar
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 5 337
Katalogový list
Similar
Texas Instruments
Skladem : 215
Pokles IO spínacího regulátoru Kladný nebo záporný Pevný 12V 1 Výstup 3A TO-220-5 tvarované vodiče
LM2576TV-012G
Číslo produktu DigiKey
LM2576TV-012GOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2576TV-012G
Popis
IC REG BUCK 12V 3A TO220-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LM2576TV-012G Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Stav součásti
Zastaralé
Spínací kmitočet
52kHz
Výstupní konfigurace
Kladný nebo záporný
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
7V